ساعت تبلیغاتی شیراز

ساعت تبلیغاتی شیراز ، یکی از انواع هدایای تبلیغاتی هستند که در شهر شیراز طراحی و تولید شده و جهت ارائه به شرکت ها و موسسات تبلیغاتی به صورت ساعت دیواری، رومیزی و مچی آماده و تهیه می شوند.

 امروزه یکی از لوازم و ابزارهایی که در صنعت بازاریابی مورد استفاده قرار می گیرند، انواع ساعت های تبلیغاتی می باشند. ساعت های تبلیغاتی در مدل های رومیزی، دیواری و مچی طراحی و تولید می شود. 

 

ساعت مچی تبلیغاتی 

 

از انواع ساعت های تبلیغاتی، ساعت های مچی هستند که جهت ارائه و اهداء به افراد خاصی در نظر گرفته می شوند. به دلیل گران قیمت بودن ساعت های تبلیغاتی مچی، مخاطبان این نوع از ساعت های تبلیغاتی در موقعیت های خاصی شغلی قرار دارند. ساعت مچی ها دارای جنس، برند، رنگ، ضد آب بودن، قیمت و اشکال مختلفی می باشند که با توجه به پیشنهاد کارشناسان تعیین می شوند.

 

ساعت رومیزی تبلیغاتی

 

ساعت های تبلیغاتی که جهت قرار گرفتن بر روی میز در نظر گرفته می شوند، دارای ویژگی های مشخصی بوده که جهت معرفی نام برند و کالا، مناسب می باشند. ساعت رومیزی تبلیغاتی علاوه بر نمایش زمان، می تواند ابزاری جهت قرارگیری قلم، کاغذ، دفتر یادداشت، تقویم و وسایل جانبی دیگر باشد. کاربرد ساعت رومیزی تبلیغاتی زیاد است و با توجه به سلیقه مخاطبان و مدیران و مشتریان ساعت دیواری، می تواند بسیار مورد استفاده قرار گیرد.

 

نتیجه گیری:

هدف از اهداء و ارائه انواع ساعت های تبلیغاتی اعم از ساعت تبلیغاتی رومیزی، ساعت تبلیغاتی مچی و ساعت تبلیغاتی دیواری، این است که نام برند و محصولات بیشتر از گذشته، مورد توجه افراد مختلف قرار گیرد. توجه مخاطبان، افزایش فروش محصولات تبلیغ شده را به دنبال خواهد داشت. ساعت تبلیغاتی به دلیل اینکه طرفداران زیادی در میان سازمان ها، شرکت ها، موسسات و مراکز مختلف دارند، وسیله و ابزاری مناسب و مقرون به صرفه جهت تبلیغات یک برند و کالا به شمار می آید.