چاپ
دسته: blog
بازدید: 1726
موتور ساعت تبلیغاتی

موتور ساعت تبلیغاتی ، یکی از ابزارهای مهم در صنعت تبلیغات به شمار می آید. یکی از مهم ترین شیوه های بازاریابی مستقیم چاپ لوگو روی ساعت های تبلیغاتی می باشد.

ما چاپ ساعت های دیواری تبلیغاتی شما را بر عهده می گیریم متناسب با هزینه ای که برای تبلیغات خود در نظر گرفته اید به شما پیشنهاد می کنیم که از کدام نوع موتور برای ساعت های تبلیغاتی خود استفاده کنید. در صورتی که به دنبال هدایای تبلیغاتی با تیراژ بالا می باشید هزینه مناسبی را برای شما به ارمغان می آورد.


انواع موتور ساعت های تبلیغاتی 


انواع موتور ساعت های تبلیغاتی، ساعت های تبلیغاتی را با موتور های چینی، موتور آرام گرد و موتور های تایوانی و استپ دار در اختیار شما قرار می دهیم، ساعت های دیواری و یا رومیزی را می توانید به صورت مثلثی، چهار ضلعی و یا گرد جهت تبلیغات برند خود مورد استفاده قرار دهید ما ساعت ها را به صورت تمام شیشه و یا قاب دار در اختیار مشتریان خود قرار می دهیم.


چاپ ساعت دیواری ارزان 


چاپ ساعت دیواری ارزان ، موتور ساعت دیواری با توجه به نظر مشتری در نظر گرفته می شود، در گذشته از ساعت هایی استفاده می شد که از عقربه های تیک تاکی در ان ها استفاده شده بود اما امروزه ساعت هایی تولید می شود که عقربه های روانگرد در آنها تعبیه شده است.در صورتی که به دنبال قیمت مناسب ساعت های تبلیغاتی می باشید می توانید به صورت عمده این ساعت ها را سفارش دهید.


نتیجه گیری :
ساعت های تبلیغاتی همان طور که گفتیم در طرح ها و رنگ های مختلفی وجود دارند و از موتورهای مختلفی استفاده می شود که همه اینها وابسته به میزان هزینه ای می باشد که برای ساعت تبلیغاتی خود در نظر گرفته اید. می توانید متناسب با بودجه خود ساعتی سفارش دهید که رنگ عقربه های آن متناسب با دلخواه شما باشد.