چاپ
دسته: blog
بازدید: 959
ساعت تبلیغاتی مچی

ساعت تبلیغاتی مچی ، ساعتی است که برای استفاده روی دست تولید شده و جهت تبلیغات برند و محصولی به افراد خاصی ارائه میشود.

با توجه به اینکه زمان برای بیشتر افراد جامعه مهم میباشد، داشتن ساعت مچی یکی از ضروریات زندگی به شمار می آید. چاپ و نوشتن تبلیغات بر روی صفحه ساعت مچی نقش مهمی در معرفی و تبلیغ کالا و محصولات دارد.


ساعت تبلیغاتی


ساعت مچی یکی از ابزارهای انسان است که با قرار گرفتن بر مچ دست، زمان را به انسان یادآور میشود. ویژگی ساعت مچی این است که هر زمان فرد بخواهد میتواند با نگاه کردن به صفحه نمایش ساعت، از زمان دقیق مطلع شود. در صورتی که بر روی صفحه نمایش ساعت مچی، متن یا تصویر تبلیغاتی درج شود، فرد با هر بار نگاه کردن به ساعت، اسم برند یا کالا را مشاهده می نماید. این یکی از ویژگی های خاص ساعت مچی است که در بحث تبلیغات میتواند مفید واقع شود. در امور تبلیغاتی لازم است نام برند دائماً روبروی چشم مخاطبین و مشتریان باشد. بخش کاربردی ساعت مچی نیز واضح و روشن است که با این ابزار زمانی، میتوان نیاز به دانستن زمان در هر زمان را رفع نمود.


اهمیت ساعت مچی


یکی از راهکارهای کمپانی ها و شرکت های بزرگ جهت تبلیغ محصول و برند خود، هدیه دادن ساعت مچی به افرادی خاص میباشد. زیرا ساعت مچی ابزاری است که علاوه بر شیک و شکیل بودن، در معرض نگاه بوده و مخاطبین به راحتی میتوانند متن یا تصویر چاپ شده بر روی ساعت مچی را به حافظه بسپارند. مراکز مختلف در زمینه بازاریابی به این نکته توجه دارند که نوع و کیفیت هدیه تا چه میزان میتواند بر تأثیرگذاری نام و نشان برند بر مخاطب نقش داشته باشد. با توجه به اینکه ساعت مچی هدیه ای گران قیمت بوده، بهتر است برای معرفی کالا به افراد خاص مانند مدیران، اساتید، کارمندان داده شود.


نتیجه گیری:
چاپ نام شرکت یا کالا بر روی ساعت، و استفاده کاربردی مخاطبین از ساعت، نوعی افزایش رابطه میان بازاریابان و مشتریان است که موجب وفاداری هر دو طرف نسبت به استفاده از برند یا کالا می شود. تعیین تصویر یا متن قرار گیرنده بر روی ساعت مچی بستگی به سلیقه فروشندگان و صاحبان برند خواهد داشت.