ساعت تبلیغاتی رومیزی
ساعت تبلیغاتی رومیزی

ساعت تبلیغاتی رومیزی ، ابزاری جهت تبلیغات میباشد که بر روی میز قرار میگیرد و وسیله ای مفید جهت معرفی برند و نام و نشان شرکت میباشد.

با توجه به اینکه وسیله های روی میز، بیشتر مورد توجه مدیران، کارمندان، مهندسان و اقشار دیگر جامعه قرار میگیرد، ساعت تبلیغاتی که روی میز قرار میگیرد تأثیر زیادی در معرفی و فروش کالا خواهد داشت.


ویژگی ساعت تبلیغاتی


ساعت وسیله ای است که جهت اندازه گیری زمان مورد استفاده قرار می گیرد. با پیشرفت تکنولوژی در دنیای کنونی، ساعت های دقیق تری به صورت برقی، باطری دار، کامپیوتری، وزنه ای و مکانیکی طراحی شده اند. با توجه به اهمیتی که ابزار ساعت برای انسان دارد، لازم است ساعتی رومیزی یا دیواری جهت نصب در منزل یا محل کار در نظر گرفته شود. بسیاری از شرکت ها و مراکز از ساعت های رومیزی جهت قرار دادن بر روی میز کاری خود استفاده می کنند.


ساعت رومیزی


با آگاهی از اهمیت ساعت رومیزی برای افراد مختلف جامعه، می توان به این ایده توجه نمود که از طریق کاربرد ساعت در مکان های مختلف، تبلیغات مورد نظر را ارائه نمود. تبلیغات از طریق ساعت یکی از کاربردی ترین روش های تبلیغی است. برخی از ساعت های رومیزی، به صورت چند کاره مورد استفاده قرار می گیرند. به این معنی که علاوه بر نمایش زمان، دارای جایی جهت قرار دادن عکس، لوازم التحریر و کارت ویزیت می باشد. ساعت های رومیزی برای میزهای اداری تعبیه می شود و وسیله ای است که بوسیله آن، تبلیغات انجام می گیرد. بطور معمول ساعت های رومیزی به صورت مکعب مربع، مکعب مستطیل و مثلث طراحی و تولید می شوند. در صورتی که تبلیغات برای ساعت های رومیزی در نظر گرفته شود، لوگو یا نام شرکت و کالا بر روی ساعت درج می شود.


نتیجه گیری
در تبلیغات مهم است که از چه ابزاری برای نمایش نام و برند محصول مرتبط استفاده شود. ساعت رومیزی با توجه به کاربرد زیادی که برای افراد دارد، می تواند گزینه ای مناسب جهت هدیه و نمایش برند محصول به شمار آید. هر شخصی جهت تنظیم کارهای روزانه خود، چندین مرتبه به ساعت رومیزی نگاه می کند. تعدد مشاهده برند یا لوگوی محصول تبلیغ شده، می تواند روشی جذاب و کاربردی جهت امور تبلیغاتی، در نظر گرفته شود.