ساعت تبلیغاتی خلاقانه

ساعت تبلیغاتی خلاقانه ، یکی از بهترین، کاربردی ترین و زیباترین ابزارها و هدایایی است که می توان جهت امور تبلیغاتی، در نظر گرفت.

حجم حضور مردم و مشتریان در نمایشگاه ها، سمینارها و نمایشگاه ها، موجب می شود که از ابزارهای کاربردی و ارزان جهت هدیه دادن استفاده کرد.


مزایای ساعت تبلیغاتی


مقرون به صرفه بودن ساعت جهت درج و چاپ برند و نام محصول، از مزایای استفاده از ساعت های رومیزی یا دیواری به شمار می آید. دقت در انتخاب ساعت از لحاظ رنگ آمیزی، سایز و اندازه، مدل و طراحی ساعت در موفقیت امور تبلیغاتی نقش مهمی ایفا می کند. از میان ابزارها و شیوه های تبلیغات یک برند، ارائه کالایی رایگان به صورت هدیه به مخاطبین، روشی اثر گذار در میان مردم می باشد. در صورتی که ابزاری مانند ساعت به عنوان هدیه به مخاطبین داده شود، می تواند نام و لوگوی محصول را برای مدت زیادی در ذهن مشتری ماندگار نماید. هر چقدر که ماندگاری نام برند در اذهان مردم بیشتر باشد، خرید محصولات تبلیغ شده توسط مشتریان نیز افزایش می یابد.


ساعت تبلیغاتی مفید


لازم است در انتخاب نوع ساعت با کارشناسان امور تبلیغاتی مشورت نمود تا به نتیجه دلخواه رسید و با بیشترین تاثیر جهت فروش کالا مواجه شد. هدیه تبلیغاتی روشی خلاقانه است که حس اعتماد و بشر دوستی را میان مردم ایجاد می کند. معمولاً افرادی که هدیه ای دریافت می کنند، به کاربردی بودن هدیه نیز توجه می کنند. ساعت ابزاری است که مهم ترین نیاز هر انسانی که مربوط به زمان و برنامه ریزی است را رفع می نماید. استفاده از برند و نام محصول در بخش یا تمام صفحه ساعت، می تواند روشی خلاقانه جهت تبلیغ محصول باشد.


نتیجه گیری:
به عبارت دیگر دادن ساعت به عنوان هدیه، همراه با تبلیغات، روشی خلاقانه جهت بازاریابی با اثربخشی زیاد میان مشتریان و خریداران می باشد. ساعتی که به صورت تبلیغاتی هدیه داده می شود، پیام فروشندگان محصول را به سرعت به مخاطبین منتقل می نماید.