آشنایی با دو استراتژی بک لینک سازی "استفاده از عنوان برند در وب سایت هایی که به شما لینک نداده اند" و "استفاده از اینفوگرافیک"

 آشنایی با دو استراتژی بک لینک سازی "استفاده از عنوان برند در وب سایت هایی که به شما لینک نداده اند" و "استفاده از اینفوگرافیک"، در این مقاله قصد داریم شما را با دو استراتژی بک لینک سازی آشنا کنیم. یکی از این استراتژی ها استفاده از عنوان و برند خود در وب سایت هایی است که به شما لینک نداده اند. همچنین استراتژی دیگری که به بررسی آن خواهیم پرداخت استفاده از اینفوگرافیک است. با ما همراه باشید تا بیشتر با این استراتژی ها آشنا شوید.

ادامه مطلب: آشنایی با دو استراتژی بک لینک سازی "استفاده از عنوان برند در وب سایت هایی که به شما لینک نداده...

پرفورمنس مارکتینگ چیست، مزایایی دارد و نحوه کارکرد آن به چه صورت است؟

پرفورمنس مارکتینگ چیست، مزایایی دارد و نحوه کارکرد آن به چه صورت است؟، در دنیای بازاریابی و تبلیغات، بسیاری موارد پیش می‌آید که شما حس می‌کنید هزینه‌ای که صرف تبلیغات کرده‌اید به هدر رفته است؛ بدون این که بازده خاصی برای شما داشته باشد. پرفورمنس مارکتینگ یا بازاریابی عملکردی یکی از روش‌های بازاریابی است که به شما کمک می‌کند تبلیغات را بدون هدر رفتن هزینه انجام بدهید. در این مقاله با پرفورمنس مارکتینگ و راه‌های آن آشنا خواهید شد.

ادامه مطلب: پرفورمنس مارکتینگ چیست، مزایایی دارد و نحوه کارکرد آن به چه صورت است؟

افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش چه مزایا و معایبی دارد؟

افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش چه مزایا و معایبی دارد؟، سوال بسیاری از افراد این است که افیلیت مارکتینگ با پرفورمنس مارکتینگ چه تفاوتی دارد؟ همانطور که از معنای کلمه پرفورمنس مشخص است، پرفورمنس مارکتینگ به عملکرد بستگی دارد. در واقع این روش بازاریابی، عملگراست. پرفورمنس مارکتینگ تبلیغات همراه با برندینگ است. در این روش تنها در ازای دریافت نتیجه مورد نظر پول دریافت می‌شود. به همین دلیل پرفورمنس مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک و خرده فروشان گزینه مناسبی است. با توجه به تعریف ارائه شده از پرفورمنس مارکتینگ، این روش در واقع زیر مجموعه افیلیت مارکتینگ است.

ادامه مطلب: افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش چه مزایا و معایبی دارد؟

رایج ترین کانال ها برای افیلیت مارکتینگ چیست و چگونه می توانیم در این روش موفق شویم؟

رایج ترین کانال ها برای افیلیت مارکتینگ چیست و چگونه می توانیم در این روش موفق شویم؟، سیستم همکاری در فروش سیستم پیچیده‌ای نیست. حتی شاید بسیار ساده به نظر برسد. اما اگر این تکنیک به درستی انجام نشود نتیجه خوبی نیز نخواهید گرفت. به همین دلیل در ادامه اصولی مهم را برایتان بیان می‌کنیم که با رعایت آنها می‌توانید بهترین نتیجه ممکن از سیستم همکاری در فروش را بگیرید.

ادامه مطلب: رایج ترین کانال ها برای افیلیت مارکتینگ چیست و چگونه می توانیم در این روش موفق شویم؟

روش کار بازاریابی همکاری در فروش به چه صورت است و نحوه پرداخت کمیسیون در این روش چگونه است

روش کار بازاریابی همکاری در فروش به چه صورت است و نحوه پرداخت کمیسیون در این روش چگونه است، با رعایت اصولی خاص می‌توان از روش افیلیت مارکتینگ یا همکاری در فروش به بهترین نتیجه رسید. استفاده از افیلیت مارکتینگ علاوه بر اینکه باعث افزایش فروش برند خواهد شد، در آگاهی از برند نیز تاثیر بسزایی دارد به همین دلیل به شدت مورد توجه قرار گرفته است. با ما همراه باشید تا شما را با روش کار بازاریابی همکاری در فروش و نحوه پرداخت کمیسیون در این روش آشنا کنیم.

ادامه مطلب: روش کار بازاریابی همکاری در فروش به چه صورت است و نحوه پرداخت کمیسیون در این روش چگونه است